З’їзд капеланів християн-п'ятидесятників зібрав у Києві служителів у військовій формі

13.07.2018 12:24 9

З’їзд капеланів християн-п'ятидесятників  зібрав у Києві служителів у військовій формі

12 липня розпочав роботу ІІ з’їзд військових капеланів Української Церкви християн віри євангельської (УЦХВЄ).

Близько вісімдесяти служителів, які свого часу одягли форму і поїхали на схід звіщати Слово Боже військовим, зібралися в столичній церкві «Скинія» для того, щоб розділити радість спілкування та пройти навчання. Воно відбувається як у лекційній залі, так і на полігоні, повідомляє "Релігія в Україні".
Привітати учасників з’їзду приїхали представники Міністерства оборони України, Рада у справах душпастирської опіки при МОУ, капелани з інших євангельських церков.
З’їзд триватиме до 14 липня. Капелани візьмуть участь у лекції з мінної безпеки, тематичній зустрічі «Криза у сімейних відносинах та примирення в роботі з особовим складом ЗСУ», а також у навчаннях з тактичної медицини на полігоні у с. Биківня.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/faith_and_weapon/71817/

Следующая новость
Предыдущая новость

В Киевской обладминистрации открыта фотовыставка «Кое-что общее», разбивающая религиозные стереотипы Ставки на киберспорт – спортивное событие, которое стоит вашего внимания Только в казино Олигарх автоматы работают на вас! Глава УПЦ КП підтримав ініціативу групи депутатів розпочинати робочий день парламенту з молитви Свои услуги предоставляет специалист по ремонту паркетных покрытий

Публикации