Зустріч президента Петра Порошенка з єпіскопатом УПЦ скасована

13.11.2018 17:24 3

Зустріч президента Петра Порошенка з єпіскопатом УПЦ скасована

Причини скасування зустрічі президента з єпископами не повідомляються. Разом з тим 13 листопада в резиденції предстоятеля УПЦ (МП) на території Києво-Печерської лаври відбулося чергове засідання Синоду цієї конфесії.
«Сьогодні наш Синод зібраний для того, щоб обговорити одну дуже важливу проблему, яка повстала перед нами — проблему церковного стану в нашій Церкві, в нашій Українській державі», — оголосив на початку засідання митрополит Київський Онуфрій, якого цитує сайт УПЦ.
Журнали Синоду поки що не опубліковані.
Також цього дня, 13 листопада, на території лаври під головуванням митрополита Онуфрія відбувся Собор єпископів УПЦ (МП). Всього з 90 єпархіальних і вікарних архієреїв, які мають право голосу, на Соборі були присутні 83, тобто захід відбувся за наявності кворуму.
Звітна інформація з Собору також відсутня.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Вулкан игровые автоматы на деньги — только для смелых Модная и оригинальная одежда с принтами Kanye West для повседневной носки Вулкан - кладезь ярких эмоций и наслаждения Что такое НетГейм? Качественные памятники и гранитные изделия, в наличии и под заказ любой сложности

Публикации