«Зробімо крок у Новий рік в любові до Бога, до своєї Батьківщини», – Патріарх Святослав

01.01.2019 14:49 0

«Зробімо крок у Новий рік в любові до Бога, до своєї Батьківщини», – Патріарх Святослав

«Перебуваючи на порозі 2019 року, входячи в цей Новий рік та новий час, ми відчуваємо певну тривогу. Адже увесь світ переживає тривогу. Ми бачимо, як Європа перебуває в стані неспокою, а весь світ відчуває, що перед нами може бути період нестабільності. Зрештою, усе нове викликає тривогу і природний страх. Тому я закликаю вас зробити крок у майбутнє в любові до Бога, до своєї Батьківщини і до ближніх», - такими словами звернувся Патріарх Святослав, щоб привітати українців з Новим роком та Різдвяними святами.

За його словами, нам потрібно відзначити святковий період саме в любові, бо вона долає страх. Ба більше, тільки любов допомагає нам прожити наше життя сповна.

«Апостол Іван зазначає: «Там, де є любов, немає страху». Любов усуває страх. Зробімо в цій любові, яку Господь, народжуючись у таїнстві Різдва, відкриває і дарує нам, крок у Новий рік, – у любові, яка навчить нас не боятися, а перемагати, у любові, яка буде силою, щоб розвивати й будувати нове краще життя!» – наголосив Предстоятель УГКЦ.

«Нехай Божа любов супроводжує нас у Новому році й буде нашим благословенням. «Так бо Бог полюбив світ, що дав Сина свого єдинородного, щоб кожен, хто вірує в Нього, не згинув, але мав життя вічне», – написано в Євангелії. Нехай ці слова будуть новорічним вітанням, з яким ми ввійдемо у Новий 2019 рік! З Новим роком і Різдвом Христовим!» – привітав усіх українців Блаженніший Святослав.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/catholics/ugcc/74132/

Следующая новость
Предыдущая новость

Колеса с Европы высокого качества Выбираем качественный ламинат на пол Купить двигатель для садовой техники недорого УПЦ нарахувала 100 тисяч учасників ходи, поліція — 15 тисяч Христианские мультфильмы для детей

Публикации