Знайшли повішеним ієромонаха УПЦ, який "не міг зі спокійним серцем дивитися на події" в країні

27.10.2017 14:53 210

Знайшли повішеним ієромонаха УПЦ, який

У Кам’янець-Подільській єпархії журналісту підтвердили повідомлення про трагічну смерть священнослужителя, яка з’явилася у мережі.
«На місці події зараз працюють правоохоронці, тому не не можемо давати жодних коментарів», - сказав секретар єпархії протоєрей Олексій Миханчук.
Священнослужитель зазначив, що загиблий був порядною людино, йому було 69 років, 3 місяці назад він вийшов за штат Кам'янець-Подільської єпархії УПЦ (МП). Однак він залишився при храмі і продовжив послушницьке життя.
При розмові з іншим представником церкви, головою юридичного відділу УПЦ протоієреєм Олександром Баховым, виникли нові подробиці події. Священик зазначив, що померлий з болем на душі сприймав те, що відбувається в православній церкві.

“Всі жителі, а їх не більше трьох сотень, знали про принципові позиції отця Паїсія. Він не міг зі спокійним серцем дивитися на події і постійно говорив про це парафіянам. Мабуть дізналися про це і ті, хто проти православ’я на Хмельниччині”, - заявив священик, натякаючи на вчинене насилля проти монаха з боку сторонніх сил.

Представники слідчої групи відмовляються від коментарів до повного з’ясування всіх обставин події.

На сайті УПЦ (МП) про трагедію не повідомляється.

Нагадаємо, що у 2015 році вчинив самогубство служитель Почаївської лаври.

Фото povin.com.ua

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Партнерская деятельность, предложенная в казино Вулкан Оздоровление в прикарпатской Сходнице: отели и санатории курорта Все, что вам нужно для рукоделия Именно в правильной очистке канализации кроется ключ к ее бесперебойной и постоянной работе. Клиника “Эксперт” во Львове — партнер здоровья

Публикации