Злодій, який обікрав костел у Бережанах, сидітиме три роки

19.04.2018 21:24 12

Злодій, який обікрав костел у Бережанах, сидітиме три роки

У Бережанах до трьох років і трьох місяців тюрми засудили чоловіка, що обікрав костел Святих Апостолів Петра та Павла у 2016. Такий вирок виніс районний суд, повідомляє Терноград.

Як зазначено у матеріалах суду, обвинувачений — уродженець Бережанського району Степан В., має кілька судимостей за крадіжки.

У суді свою вину визнав повністю, щиро розкаявся. Розповів, що 30 березня 2016 після крадіжи речей з костелу попрямував до будівлі церкви Пресвятої Трійці, розташованій на Площі Ринок.

Там у кущах троянд заховав пакунок із вкраденими речами, вийнявши звіlти тільки дві статуетки Божої Матері. Їх спробував продати перехожим на вулиці, але покупців не знайшлося. Тоді повернувся до кущів, витягнув пакунок і зайшов у ту саму церкву.

Там уже одному чоловіку запропонував придбати у нього щось. Той попросив злодія зачекати і пішов за поліцією.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/scandals/70862/

Следующая новость
Предыдущая новость

Диякон УПЦ КП проведе для дітей з особливими потребами концерт «Клавішний Спас» 300-летие украинского святого отпраздновали в Беларуси УПЦ угледіла в парламенті ще один "антицерковний законопроект" Єдиний у світі вишитий іконостас встановили на Тернопільщині Чудотворная икона в помощь от пагубной зависимости

Публикации