Зеленський після скандалу прийшов до Бабиного Яру з рабинами

08.10.2019 18:10 0

Зеленський після скандалу прийшов до Бабиного Яру з рабинами

Президент Володимир Зеленський прийшов разом з кількома рабинами до Бабиного Яру, щоб вшанувати пам'ять жертв масових розстрілів, які відбувалися на цьому місці під час Другої світової війни. Про це повідомляє LB.ua.

"Голова держави разом з представниками Ради федерації єврейських громад запалили лампадки біля "Менори" - пам'ятника розстріляним євреям на території Національного історико-меморіального заповідника "Бабин Яр", - ідеться в повідомленні пресслужби голови держави.

Рабини прочитали молитву, а присутні вшанували пам'ять жертв хвилиною мовчання.

Нагадаємо, 29 вересня Зеленський пропустив Ходу пам'яті, приурочену до 78-ї річниці розстрілів у Бабиному Яру, за що зазнав різкої критики рабина Якова Дов Блайха, який сказав, що "перший раз в історії незалежної України президент України не прийшов до Бабиного Яру 29 вересня".

Після того, як відео виступу рабина потрапило в Інтернет, команда Зеленського виклала фотографії Зеленського з букетом квітів біля радянського пам'ятника розстріляним у Бабиному Яру. В Офісі президента сказали, що Зеленський був у Бабиному Яру, просто його присутність не афішували.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/state/church_state_relations/77384/

Следующая новость
Предыдущая новость

Купить зажигалку зиппо на bird.in.ua Качественный ремонт холодильников в Черкассах Хороший массаж по доступной цене Суд ще раз відмовив Івано-Франківській міськраді у справі з храмом УПЦ В Радомышле готовится международная межконфессиональная конференция по работе с детьми-аутистами

Публикации