Зеленський видав указ про звільнення Посла України у Ватикані Тетяни Іжевської

23.07.2019 22:09 0

Зеленський видав указ про звільнення Посла України у Ватикані Тетяни Іжевської

Президент Володимир Зеленський 19 липня видав Указ №532/2019 про звільнення Т.Іжевської з посад Надзвичайного і Повноважного Посла України у Ватикані та Надзвичайного і Повноважного Посла України при Суверенному військовому Ордені Госпітальєрів Святого Іоанна Єрусалимського, Родосу і Мальти.

Додамо, що на цьому посту Тетяна Іжевська неодноразово заявляла, що «дипломатичний корпус при Ватикані дуже дружний, потужний і досвідчений. «Це люди, які підтримують Україну, бажання допомогти дуже відчувається”, - зазначала вона в одному з коментарів для РІСУ.

У жовтні 2015 року Глава УГКЦ вручив Тетяні Іжевській медаль Митрополита Андрея Шептицького. Тоді Блаженніший Святослав наголосив, що п. Тетяна та її відомство зробили багато для того, щоб в Апостольській столиці знали правду про події в Україні та вживали відповідних заходів та відновлення мирного життя в нашій країні. Глава УГКЦ, зокрема, пригадав про дипломатичні зустрічі у Ватикані з представниками дипломатів з різних країн, організовані у світлі останніх подій в Україні.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/ukraine_and_world/international_relations/76597/

Следующая новость
Предыдущая новость

Подписчики в Телеграмм по выгодной цене Как освоиться иностранцу в Украине? Офісний переїзд: Інструкція з виживання в картонному хаосі Доступный и быстрый ремонт компьютеров Лучшая офисная мебель

Публикации