«Згубив те, що набув», - митрополит ПЦУ про вчинки владики Філарета

19.09.2019 12:19 0

«Згубив те, що набув», - митрополит ПЦУ про вчинки владики Філарета

Митрополит Вінницький і Барський Симеон, який під час Об’єднавчого Собору перейшов до ПЦУ з РПЦ в Україні, прокоментував в інтерв’ю Релігійній правді вчинок владики Філарета – відкол від ПЦУ та “відновлення УПЦ КП”.

“Це тест для нашої Церкви, чи дійсно вона зможе без Філарета існувати і жити, тому що, на превеликий жаль, почесний Патріарх Філарет думав, що Церква тримається на ньому. Він так і говорив: “Є Патріарх – є Церква. Немає Патріарха – немає Церкви”. І тут ситуація показала, що Патріарха може і не бути. На сьогоднішній день ми маємо Церкву на чолі з Блаженнішим Митрополитом Епіфанієм”, – наголосив митроплит Симеон.

Він додав, що шкодує через вчинки владики Філарета: “Шкода, як ми кажемо, старця. Але тут ніхто не винен, тільки він сам”.

“Прикро, звичайно, що людина стільки років послужила Церкві і Богу. І, здавалося, що це його кінцевий пункт, і його слава буде і духовна, і земна, що він зробив те, що хотів… але вийшло не так трошечки. Через те властолюбство своє загубив те, що нажив і набув, і те, в чому його підтримували. А тепер він не має тієї підтримки”, – зауважив митрополит Симеон.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/confessional/orthodox_relations/77194/

Следующая новость
Предыдущая новость

У Києво-Печерській лаврі відтворять пам'ятник князю Костянтину Острозькому Большой выбор ароматных церковных благовоний Индивидуальный трансфер из аэропорта «Суварнабхуми» Характеристика имплантации зубов Поисковое продвижение интернет магазинов

Публикации