Згорілу частину Нотр-Даму відновлять в оригінальному вигляді, - рішення Сенату Франції

01.06.2019 16:21 0

Згорілу частину Нотр-Даму відновлять в оригінальному вигляді, - рішення Сенату Франції

Сенат Франції видав законопроект, який забороняє уряду проводити міжнародний конкурс для реставрації згорілої частини Собору Паризької Богоматері. Натомість йдеться про відновлення Собору в первинному вигляді. Про це повідомляє The Local, інформує Громадське.

Французький сенат затвердив законопроект уряду про реставрацію Нотр-Даму – але з приміткою про те, що пам’ятка має бути відновлена в такому вигляді, який мала до пожежі. Уряд збирався проводити міжнародний архітектурний конкурс. Зазначимо, до цього закликав і президент Франції Емануель Макрон.

Сенатори також усунули положення законопроекту, яке дозволило б уряду перевизначити важливі положення, зокрема про охорону спадщини та державні тендери. Законом, який ухвалив Сенат, передбачене створення окремого органу для моніторингу проекту реконструкції. Цей орган буде підпорядкований Міністерству культури.

Тепер Сенат має узгодити законопроект з Національною Асамблеєю Франції.

Нагадаємо, шпиль Собору, знищений під час сильної пожежі 15 квітня, встановили у XIX столітті під час реставрації, яку провів Ежен Віолле-ле-Дюк. Сам Нотр-Дам почали будувати в середині ХІІ століття і завершили через 200 років.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/world_news/76006/

Следующая новость
Предыдущая новость

Термосы разных видов Чем хорош пленочный теплый пол под ламинат Заказать наружную рекламу для бизнеса Параметры топовых украинских казино в 2021 году Игровой портал для избранных - слоты для настоящих победителей

Публикации