За «порєбрік»: Порошенко заявив, що РПЦ немає чого робити в Україні

09.11.2018 10:41 9

За «порєбрік»: Порошенко заявив, що РПЦ немає чого робити в Україні

Президент Петро Порошенко заявив, що Російській Церкві немає чого робити в Україні і закликав її представників повертатися назад в Росію.

Про це він заявив 7 листопада на міжнародній конференції "Уроки гібридного десятиліття: що треба знати для успішного руху вперед", повідомляє Українська правда.

За словами Порошенка, після проведення Собору й обрання Предстоятеля автокефальної Української Православної Церкви, Українська Церква отримає справжню незалежність.

"Україна і я чітко поділяємо принцип не втручання держави в церковну діяльність, особливо іноземної держави", - сказав він.

Порошенко процитував президента Росії Володимира Путіна і заявив, що за словами Путіна, РФ тримається на двох стовпах - Російській Православній Церкві і ядерній зброї.

Президент України назвав ненормальним той факт, що в Кремлі збирали раду безпеки Росії на чолі з Путіним, щоб обговорити, як захистити РПЦ в Україні.

"Дорогі мої, вам тут немає чого робити. Нема що робити вашій Церкві, нема що робити вашим збройним силам, нема що робити вашому озброєнню. Додому, в Росію", - резюмував Порошенко.

Також Порошенко порівняв появу в Україні незалежної церкви з проголошенням 27 років тому Незалежності країни.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/state/church_state_relations/73394/

Следующая новость
Предыдущая новость

Налоговое резидентство в Объединенных Арабских Эмиратах Только наша тонировка авто в Киеве позволит вам кардинально изменить внешний вид вашего автомобиля Прокат необходимой мебели Медицинский журнал для вас Выдающийся деятель из мира политики

Публикации