За один день три громади УПЦ МП перейшли до ПЦУ на Буковині

12.02.2019 8:31 0

За один день три громади УПЦ МП перейшли до ПЦУ на Буковині

У Червоній Діброві Глибоцького району на зборах релігійної громади вмч. Дмитрія Солунського понад дві третини людей проголосували за перехід від Московського Патріархату до Православної Церкви України. Про це на своїй повідомляє інформаційне агентство АСС.

113 членів громади проголосували за перехід з Московського Патріархату до Православної Церкви України. Парафіяни, які були не згідні з рішенням більшості (33 особи) разом з священиком відмовились брати участь у голосуванні, оголосивши збори «незаконними». Наразі церква опечатана.

Нагадаємо, 10 лютого на Буковиніі релігійна громада с. Товтри на Заставнівщині також доєдналася до ПЦУ, попри те, що священик не погодився з рішенням. Також релігійна громада села Михальча Сторожинецького району перейшла до Православної Церкви України.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/confessional/orthodox_relations/74660/

Следующая новость
Предыдущая новость

Где заказать стальные радиаторы? Широкий ассортимент качественного зуботехнического оборудования Комфорт і затишок – і опалення, і кондиціонер Честность онлайн-казино — в лучшей версии рунета Как правильно выбрать оружейный сейф?

Публикации