За один день три громади УПЦ МП перейшли до ПЦУ на Буковині

12.02.2019 8:31 0

За один день три громади УПЦ МП перейшли до ПЦУ на Буковині

У Червоній Діброві Глибоцького району на зборах релігійної громади вмч. Дмитрія Солунського понад дві третини людей проголосували за перехід від Московського Патріархату до Православної Церкви України. Про це на своїй повідомляє інформаційне агентство АСС.

113 членів громади проголосували за перехід з Московського Патріархату до Православної Церкви України. Парафіяни, які були не згідні з рішенням більшості (33 особи) разом з священиком відмовились брати участь у голосуванні, оголосивши збори «незаконними». Наразі церква опечатана.

Нагадаємо, 10 лютого на Буковиніі релігійна громада с. Товтри на Заставнівщині також доєдналася до ПЦУ, попри те, що священик не погодився з рішенням. Також релігійна громада села Михальча Сторожинецького району перейшла до Православної Церкви України.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/confessional/orthodox_relations/74660/

Следующая новость
Предыдущая новость

Куда поехать отдохнуть в России Крещенский сочельник Митрополит УПЦ відсвяткував у Севастополі день військово-морського флоту Росії Ультрафиолетовая печать: какое оборудование используют и как это делают на самых необычных поверхностях Стильний жіночій одяг за кращими цінами

Публикации