Захисників України з сім’ями запрошують на реабілітацію до Зарваниці

26.12.2017 20:45 9

Курс реабілітації для учасників АТО, їхніх дружин, чоловіків та дітей проведуть у Марійському духовному центрі в Зарваниці на Тернопільщині 29 січня — 4 лютого 2018 року.

Учасників АТО та членів їхніх сімей, які прагнуть відновити сили і гармонію душ, запрошують зголоситися за тел. 098-277-20-57. Проживання та харчування надає організатор курсу — УГКЦ.

«Цей реабілітаційний курс буде зорієнтований передусім на психоемоційну сферу його учасників. З чоловіками-бійцями працюватиме капелан, з їхніми дружинами — психолог та арт-терапевт, а з дітьми будуть займатися аніматори та психолог, — розповідає контактна особа із запису на реабілітаційний курс Мар’яна Нищота. — Графік роботи передбачає ранкову Службу Божу, роботу у групах, обід, час для себе — відпочинок, роботу у групах, вечерю».

За її словами, реабілітаційний курс, з огляду на розташування самої Зарваниці, зорієнтований передусім на учасників АТО, які є жителями Тернопільської області. Але приймають також заявки і з інших областей.

«Подібні курси у нас уже відбувалися неодноразово протягом останніх двох років. У них брали участь учасники АТО з Одеси, Запоріжжя, Донецької області, Київщини, Чернігова, Миколаєва — загалом з усієї України, — продовжує Мар’яна Нищота. — Він них надійшли гарні відгуки. Вони розповіли про реабілітацію своїм друзям, знайомим, у тепер уже ті телефонують, аби взяти участь у курсі».

Капеланом, який працюватиме з бійцями — захисниками України, є о. Микола Квич. У курсі 29 січня — 4 лютого можуть взяти участь 60 осіб: бійців АТО, їхніх дружин та дітей.

«Ця реабілітація допомагає бійцю та його дружині адаптуватися до того досвіду, якого вони набули. Вона дає знання того, як їм чинити у тій чи іншій життєвій ситуації», — деталізує Мар’яна Нищота.

Вільні місця для учасників курсу у Зарваниці ще є — охочих долучитися просять телефонувати за вказаним номером.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/faith_and_weapon/69523/

Следующая новость
Предыдущая новость

Купить зажигалку зиппо на bird.in.ua Ламинат самого лучшего качества в Днепре Суд ще раз відмовив Івано-Франківській міськраді у справі з храмом УПЦ Подними сокровища с морских глубин в казино Лавина! История и первые «шаги» телешоу Дом 2

Публикации