Захарченко лякає неминучістю нової війни, якщо буде проголошена автокефалія

23.07.2018 17:53 0

Захарченко лякає неминучістю нової війни, якщо буде проголошена автокефалія

Якщо в Україні буде створена автокефальна православна Церква, це завершиться релігійною війною в країні, заявив глава "ДНР" Олександр Захарченко, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на News.vash.ua.

В інтерв'ю сепаратистським ЗМІ він звинуватив Київ у намірі створити нову помісну Церкву, для чого українська влада попросила дозвіл Вселенського Патріарха.
"Я вкрай проти цієї ситуації, адже створення нової помісної православної церкви призведе до розпалювання релігійної війни", - сказав Захарченко.
Він заявив, що має намір попросити Константинопольського патріарха Варфоломія не допустити кровопролиття і початку релігійних воєн, і "не дозволяти Україні і американським дипломатам втручатися в релігійні справи".
Нагадаємо, що навесні глава української держави Петро Порошенко, єрархи УПЦ КП і УАПЦ анонсували об'єднання українських церков в одну автокефальну за допомогою Константинопольського Патріархату.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_policy/71907/

Следующая новость
Предыдущая новость

«Игродом» - большое количество игр для детей, в которые можно играть в режиме онлайн Запчасти для автомобилей Рено Кенго по интернету Какова польза от автономной GSM сигнализации? Президент Украины поручил подготовиться к 1030-летию крещения Руси Бесплатные игровые автоматы в казино

Публикации