Захарченко каже, що Української Помісної Церкви в «ДНР» не буде

27.07.2018 12:16 3

Захарченко каже, що Української Помісної Церкви в «ДНР» не буде

Російський найманець Олександр Захарченко виступив проти створення в Україні Помісної Церкви. За його словами, зі зброєю у руках він не допустить створення такої Церкви на «своїй» території.

Про це повідомляє «Преса України».

Лідер бойовиків «ДНР» Олександр Захарченко виступив на брифінгу в окупованому Донецьку. Зокрема, він розповів, що думає про надання Українській Православній Церкві незалежності від Московського Патріархату.

За словами терориста, Україна розпалює «нову релігійну війну». Він також наголосив, що на території «ДНР» він не допустить цього.

«Вкрай проти цієї ситуації, тому що вважаю, що створення УПЦ призведе до розпалювання релігійної війни», - заявив Захарченко.

Крім того, він звинуватив у новій потенційній війні президента України Петра Порошенка, спікера ВРУ Андрія Парубія та секретаря РНБО Олександра Турчинова.

«Ви знаєте, хочу сказати, що і баптист Турчинов, і греко-католик Парубій – вони цей крок дуже сильно лобіюють, сподіваючись, що створення Помісної Церкви призведе до більшого зомбування населення України...Нагадаю, у 2014 році ми піднялись зі зброєю у руках захищати російську мову, свою віру, свободу і не допустимо на своїй території ніякої релігійної війни. Якщо доведеться – навіть зі зброєю», - розповів він.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_policy/71965/

Следующая новость
Предыдущая новость

Невероятный гемблинг на суперустройствах Блюда грузинской кухни с доставкой на дом в Харькове Хороший массаж по доступной цене Берите автомобили во временное пользование Священики УПЦ спільно з волонтерами забезпечили п’ять підрозділів ЗСУ ліками

Публикации