Затримано польсько-українську "банду археологів", яка збувала сотні цінних пам’яток

02.03.2019 19:59 9

Затримано польсько-українську

Варшавська поліція вилучила найбільшу в історії Польщі незаконну колекцію археологічних пам’яток. Затримано трьох осіб, зокрема громадянина України, котрі торгували цими предметами. Їм загрожує до 10 років позбавлення волі.

Поліція, яка займається переслідуванням злочинів проти власності, дізналася, що на одному з веб-порталів продаються археологічні пам’ятки. Спостереження за аукціонами вивели їх на 33-річного громадянина України, котрий багато років живе у Польщі. Він ствердив, що відкрив доступ до свого рахунку та облікового запису в Інтернеті знайомому, однак поліція не повірила йому і затримала чоловіка.

За декілька днів поліція затримала також його матір, 52-річну громадянку України та її 60-річного партнера, громадянина Польщі. Саме він, за словами слідства, організував незаконну торгівлю.

Спільники відкрили декілька рахунків на польських та іноземних інтернет-порталах, на яких розміщали сотні предметів, що можуть походити з місць археологічних розкопок на терені Польщі та країн Східної Європи.

На аукціонах вони продавали, зокрема, амулети, хрести, браслети, наконечники стріл, сокири, намиста, запонки та сотні інших предметів з різних епох. Найстарші об’єкти походять навіть з 4 століття до нашої ери. Археологічні пам’ятки продавали за ціною від кількох і до кількадесяти тисяч злотих.

Під час обшуків квартир та приміщень, що орендували затримані, поліція вилучила кількасот археологічних пам’яток, а також картину, що може бути твором відомого каталонського художниках, скульптора і графіка Жуана Міро. Про це інформує Польське Радіо.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/culture/history/74927/

Следующая новость
Предыдущая новость

Модная и оригинальная одежда с принтами Kanye West для повседневной носки Знаменитые «камни преткновения» начали устанавливать в Украине Куда лучше отправиться отдыхать туром? Столичный мини-отель SkyHome будет рад видеть вас по приезду в Киев! Близкий к РПЦ телеканал продолжает культивировать украинофобию

Публикации