Затверджено Стратегію розвитку УГКЦ

22.01.2018 14:40 0

Затверджено Стратегію розвитку УГКЦ

Владики заслухали проект Стратегії розвитку Києво-Галицької митрополії, яку розробляла робоча група у складі координаторів "Стратегії’2020" під головуванням о. Василя Чудійовича, канцлера Київської архієпархії. Після внесення відповідних правок та доповнень владики затвердили Стратегію розвитку Києво-Галицької митрополії та доручили вищезгаданій робочі групі бути відповідальними за її втілення в життя. Невдовзі документ буде оприлюднено.
Члени Синоду на своїх засіданнях проаналізували кількісний і якісний стан покликань до священичого і монашого служіння. Владики вирішили призначити в Київській архієпархії та екзархатах відповідальних осіб за плекання покликань до священства та монашого життя.
Доповіді про стан катехитичного служіння виголосили голови Катехитичних комісій Києво-Галицької митрополії, які прибули на Синод з Одеси, Харкова, Запоріжжя, Луцька та Києва. У своєму виступі доповідачі звернули особливу увагу на якість катехизації, кількість парафій, на яких вона проводиться, число дітей, молоді та дорослих, які залучені до неї. Голови комісій висловили пропозицію, щоб опрацьовувати і видати нові посібники, які б допомогли катехитам краще виконувати своє служіння.
Крім того, члени Синоду заслухали доповідь о. Тараса Сиділа, голови Літургійної комісії Київської архієпархії, який представив стан літургійно-молитовного життя в митрополії. Владики наголосили на важливості молитви в житті священнослужителя.
Олег Турій представив низку запланованих заходів щодо завершення у Києві Року патріарха Йосифа Сліпого. Отець Петро Жук, ректор Київської Трьохсвятительської семінарії, розповів про навчально-виховний процес, формування бібліотеки та стан справ із завершення процесу афіляції семінарії до Українського католицького університету.
«Цей Синод був для нас дуже плідним, оскільки ми затвердили Стратегію розвитку Києво-Галицької митрополії та проаналізували реальний стан катехизації і літургійного життя в архиєпархії і екзархатах нашої Церкви. Особливу увагу ми звернули на важливість плекання покликань до священичого і монашого служіння, оскільки це є запорукою розвитку нашої Церкви. Саме тому в кожному екзархаті буде іменовано відповідального, який буде чувати над цим даром, що його дає Господь, але потрібно вміло попровадити», – прокоментував подію глава УГКЦ.
Четверту сесію Синоду єпископів Києво-Галицької митрополії Української Греко-Католицької Церкви вирішено провести в листопаді 2018 року.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Взять кредит онлайн в Украине Подарили цветы в коробке, а вы не знаете, что с ними делать, тогда мы вам расскажем Красивые детские фотозоны по выгодной цене Крымская епархия УПЦ подготовила фотовыставку о патриархах РПЦ Играть в популярные игровые аппараты в онлайн казино Игровой Клуб Vulkan

Публикации