Затверджено Стратегію розвитку УГКЦ

22.01.2018 14:40 0

Затверджено Стратегію розвитку УГКЦ

Владики заслухали проект Стратегії розвитку Києво-Галицької митрополії, яку розробляла робоча група у складі координаторів "Стратегії’2020" під головуванням о. Василя Чудійовича, канцлера Київської архієпархії. Після внесення відповідних правок та доповнень владики затвердили Стратегію розвитку Києво-Галицької митрополії та доручили вищезгаданій робочі групі бути відповідальними за її втілення в життя. Невдовзі документ буде оприлюднено.
Члени Синоду на своїх засіданнях проаналізували кількісний і якісний стан покликань до священичого і монашого служіння. Владики вирішили призначити в Київській архієпархії та екзархатах відповідальних осіб за плекання покликань до священства та монашого життя.
Доповіді про стан катехитичного служіння виголосили голови Катехитичних комісій Києво-Галицької митрополії, які прибули на Синод з Одеси, Харкова, Запоріжжя, Луцька та Києва. У своєму виступі доповідачі звернули особливу увагу на якість катехизації, кількість парафій, на яких вона проводиться, число дітей, молоді та дорослих, які залучені до неї. Голови комісій висловили пропозицію, щоб опрацьовувати і видати нові посібники, які б допомогли катехитам краще виконувати своє служіння.
Крім того, члени Синоду заслухали доповідь о. Тараса Сиділа, голови Літургійної комісії Київської архієпархії, який представив стан літургійно-молитовного життя в митрополії. Владики наголосили на важливості молитви в житті священнослужителя.
Олег Турій представив низку запланованих заходів щодо завершення у Києві Року патріарха Йосифа Сліпого. Отець Петро Жук, ректор Київської Трьохсвятительської семінарії, розповів про навчально-виховний процес, формування бібліотеки та стан справ із завершення процесу афіляції семінарії до Українського католицького університету.
«Цей Синод був для нас дуже плідним, оскільки ми затвердили Стратегію розвитку Києво-Галицької митрополії та проаналізували реальний стан катехизації і літургійного життя в архиєпархії і екзархатах нашої Церкви. Особливу увагу ми звернули на важливість плекання покликань до священичого і монашого служіння, оскільки це є запорукою розвитку нашої Церкви. Саме тому в кожному екзархаті буде іменовано відповідального, який буде чувати над цим даром, що його дає Господь, але потрібно вміло попровадити», – прокоментував подію глава УГКЦ.
Четверту сесію Синоду єпископів Києво-Галицької митрополії Української Греко-Католицької Церкви вирішено провести в листопаді 2018 року.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Казино для тех, кто привык побеждать Неодимовый магнит для экономии семейного бюджета Быстрые заработки на азартных играх Провайдер, который предоставляет качественные услуги Доступный и быстрый ремонт компьютеров

Публикации