Запорізькі депутати узаконили сумнівну земельну оборудку УПЦ (МП)

08.02.2018 15:35 0

Запорізькі депутати узаконили сумнівну земельну оборудку УПЦ (МП)

Депутати Запорізької міськради надали згоду на поділ земельної ділянки, на якій мав з'явиться храм, а був побудований магазин.

Депутати Запорізькою міськрада сорока голосами ухвалили проект рішення "Про надання згоди Регілійній громаді УПЦ (МП) при храмі Священомученика Петра Митрополита Крутицького на поділ земельної ділянки по Хортицькому шосе, 42".

Як зазначає портал Depo.Запоріжжя, рішення, за суттю, узаконює сумнівну оборудку між церквою та підприємцем, з яким релігійна громада уклала договір про спільну діяльність. Адже на частині виділеній свого часу під будівництво храму землі, згодом з'явився магазин АТБ.

Ухваленим рішенням депутати розділили землю між магазином і релігійною організацією.

Своє рішення пояснюють бажанням отримати від власника магазину орендну плату за землю. Адже поки нею де-юре користувалася церква, підприємець сплачував лише земельний податок - 1% від загальної вартості ділянки. А за комерційні об'єкти крім земельного податку треба вносити ще й орендну плату.

Тож тепер громада має шанс отримати ці кошти.

Незаконною оборудкою, в результаті якої замість храму був побудований магазин, тепер займаються правоохоронці.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/land_and_property_problems/70023/

Следующая новость
Предыдущая новость

Футбольные бутсы Модули Opencart Плагины Шаблоны для вашего сайта Стабилизированный мох из Норвегии Фонд “Папа для України” надав 500 тисяч євро на проекти відбудови Донбасу та соціального захисту переселенців Глава УГКЦ відвідав скаутський табір і закликав молодь и церкву "разом працювати і йти в ногу"

Публикации