Запорізький митрополит УПЦ МП Лука і екс-регіонал з'явилися на каналі "Росія 1"

14.04.2019 12:22 6

Запорізький митрополит УПЦ МП Лука і екс-регіонал з'явилися на каналі

В ефірі телеканалу "Росія 1" у програмі з Дмитром Кисельовим засвітилися відомі запоріжці - митрополит УПЦ МП Лука і організатор "Полка Перемоги" Андрій Іванов, повідомляє "ZаБор".

У випуску програми "Вести недели з Дмитром Кисельовим" від 7 квітня був сюжет із Запоріжжя. Так, митрополит Лука повідомив, що церкви УПЦ МП змушують переходити до складу Помісної Церкви.

"Жодного дня не минає, щоб не писали в нашу адресу мегатонни бруду. Як нас тільки не обзивають, що тільки не роблять, але люди розуміють і відчувають, де є справжня Церква, люди поспішають до наших храмів" - коментує владика Лука.

Після чого російська кореспондентка розповідає про Томос і про перший тур президентських виборів, за підсумками яких Петро Порошенко навіть не увійшов до трійки лідерів в Запорізькій області.

Крім цього, в програмі можна було побачити і колишнього регіонала (екс-главу фракції ПР в міськраді, екс-голови міської організації ПР), колишнього заступника мера і нинішнього керівника організації "Полк Перемоги" Андрія Іванова, який прокоментував закон про забезпечення функціонування української мови, як державної.

"Сьогодні в місті Запоріжжя більшість людей розмовляє російською мовою. Так склалося історично. Ми жителі південного сходу не зможемо нормально просто жити. Люди похилого віку, які не зовсім знають українську мову, приходять в будь-які інстанції, навіть візьмемо лікарню, з ними розмовлятимуть українською мовою, цього вимагатиме закон. І лікарі не зможуть переступити межу, тому що там є градація по штрафам ", - розповідає Іванов.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_policy/75421/

Следующая новость
Предыдущая новость

Суши и пивная тарелка в любое время суток Казино Кинг: видеопокер для широкого круга игроков 434 місіонери-п'ятидесятники з України служать у шести країнах світу Большой выбор качественной женской обуви из натуральной кожи по доступным ценам У Сімферополі протестують проти приватного будівництва на місці палацу калги-султана XV–XVI ст.

Публикации