Запорізька єпархія УПЦ (МП) оголосила конкурс на кращого сніговика

12.12.2017 12:16 18

Запорізька єпархія УПЦ (МП) оголосила конкурс на кращого сніговика

Методичний центр Запорізької єпархії УПЦ оголошує конкурс «Парад сніговиків», який проводиться за благословенням митрополита Запорізького і Мелітопольського Луки. Як повідомляє прес-служба Запорізької єпархії УПЦ, мета конкурсу – створення святкової атмосфери і залучення дітей та дорослих в творчий процес з виготовлення сніговиків.

До участі у конкурсі запрошуються вихованці недільних шкіл Запорізької єпархії УПЦ разом з педагогами та батьками. Фото сніговиків (не менш п’яти знімків), що виліплені вихованцями разом з дорослими поруч із храмом (за наявних умов) або в будь-якому іншому місці, висилаються на електронну адресу shkolaznatokov@gmail.com до 15 лютого 2018 року.

На фотографіях має бути чітко видно роботу в повний зріст, а також будь-які цікаві деталі крупним планом. Окремим знімком належить зробити загальне фото всіх, хто ліпив сніговика(ів), разом із своєю роботою, а також подобає зробити фотографії, що відображують процес створення сніговика.

Роботи будуть оцінюватися двома способами: оцінка журі та народне голосування на офіційному сайті Запорізької єпархії УПЦ. Про це інформує УНІАН-релігії.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/orthodox/uoc/69347/

Следующая новость
Предыдущая новость

Золотые крестики в Украине со скидкой Основные правила при игре в онлайн-слоты Глава пресс-службы УПЦ: «Предательство Порошенко было наиболее болезненным» Настоящее масло тмина по выгодной цене Выбор и правильный уход за гидрокостюмом

Публикации