«Запаліть свічу пам'яті і пом’яніть невинно убієнних голодом українців», - Глава УГКЦ

23.11.2019 10:24 0

«Запаліть свічу пам'яті і пом’яніть невинно убієнних голодом українців», - Глава УГКЦ

Глава Української Греко-Католицької Церкви Патріарх Святослав у своєму відеозверненні з приводу вісімдесят шостої річниці Голодомору – геноциду українського народу 1932-33 років, організованого сталінським режимом, закликав українців молитися та гідно вшанувати жертв мору голодом.

«У цей день нас переповнюють дуже глибокі почуття. Найперше – почуття болю, болю за мільйонами невинно убієнних дітей, жінок, старших, тих, які померли з голоду на найродючішій у Європі, чорній українській землі», – сказав Предстоятель УГКЦ.

Також, відзначив Глава Церкви, нас переповнюють почуття вдячності до всіх, хто пам'ятає, хто молиться, хто є солідарний з українським народом і хто визнає і співчуває нашому болю.

«У цей день – день пам'яті і скорботи я закликаю всіх до молитви. Пом’яніть цих невинно убієнних голодом в Україні наших братів і сестер. Згадайте в молитві того, хто вмирав без останньої сповіді, не був відспіваний, над ким не було чутно співу «Вічная пам'ять». Нехай наша молитва сьогодні лунає за них», – закликав Блаженніший Святослав і попросив запалити свічу пам’яті о 16.00 за київським часом:

«Прошу вас в цей день, у цю хвилину, засвітити свічу пам'яті у ваших вікнах. Нехай Господь прийме їхні душі, нехай зцілить рани нашого народу від цього страшного голоду, які по нині ще нас болять. Нехай Господь допоможе нам воскресити нашу пам'ять. Пам'ятати, щоби запобігти, пам'ятати, щоби подібні злочини більше ніколи не повторилися». Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/state/national_religious_question/77900/

Следующая новость
Предыдущая новость

Как не ошибиться с выбором табака для кальяна Сыграйте на онлайн игральных автоматах на сайте онлайн казино Slots-Doc-com Страхование в «Укрфинстрах» - это надежность и гарантия выплат Диваны современные, модульные, модные и необычные Врач может понадобиться в любую минуту

Публикации