Завтра Синод РПЦ вирішуватиме, як повестися з греками за визнання ПЦУ

17.10.2019 4:01 0

Засідання Священного Синоду РПЦ МП, на якому буде "дана відповідь Московського Патріархату на рішення Елладської Церкви визнати нову церковну структуру України (ПЦУ)", пройде 17 жовтня.

Як повідомляє офіційний сайт Московської Патріархії, члени Синоду зберуться в патріаршій резиденції Свято-Данилова монастиря у Москві, пише "Портал-Credo.Ru".

Нагадаємо, 12 вересня Собор єрархії офіційної Елладської Церкви на своєму надзвичайному засіданні в Афінах визнав право Константинопольського Патріарха надавати автокефалію, зокрема ПЦУ, яка була створена в грудні минулого року на Об'єднавчому Соборі у Києві за підтримки Константинопольського Патріархату.

"Будемо уважно вивчати прийняті рішення. Оцінку їм і їх наслідків для православного світу, для міжцерковних відносин дасть Священний Синод", - заявив заступник голови синодального Відділу зовнішніх церковних зв'язків Московського Патріархату протоєрей Микола Балашов.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/confessional/orthodox_relations/77466/

Следующая новость
Предыдущая новость

Шнековый насос Aquatica – отличный выбор по разумной цене Капелан УПЦ КП прочитав військовим лекції «Цінність християнського життя» та «Вартість і призначення людини» Защитные пленки в Vibroplus Большой выбор качественных пластиковых окон в Запорожье Лечебный гриб линчжи по оптимальной цене

Публикации