Завершиться передвиборча епопея і динаміка переходів до ПЦУ відновиться, - Предстоятель Епіфаній

28.07.2019 15:11 0

Завершиться передвиборча епопея і динаміка переходів до ПЦУ відновиться, - Предстоятель Епіфаній

Протягом понад півроку, що минули з моменту створення Православної Церкви України, до неї приєдналося більше ніж 500 парафій Української Православної Церкви Московського Патріархату, заявив Предстоятель ПЦУ Епіфаній на брифінгу 28 липня.

Про це повідомляє Радіо Свобода.

Він зазначив, що процес дещо сповільнився у зв’язку з виборами, але висловив переконання, що згодом динаміка переходів поновиться.

«Загалом протягом більше ніж півроку до Православної Церкви України приєдналося більше 500 парафій з боку Московського Патріархату. Зараз бачимо, що процес трішки призупинився, але все одно він відбувається. По декілька парафій вже оформлюють юридично свій статус у ПЦУ, але я вірю, що в подальшому поступово завершиться вся епопея виборча, передвиборча, люди заспокояться і будуть і надалі приймати рішення колегіально, на зборах, більшістю голосів про приєднання до нашої визнаної Православної Церкви України», – сказав митрополит Епіфаній.

Зустріч очільника Церкви з журналістами відбулася після хресної ходи з нагоди 1031-го Дня хрещення України-Руси в Києві.

«Той, хто знає справжню, об’єктивну нашу українську історію, прекрасно розуміє, де коріння, яке сьогодні ми згадуємо. Ми згадуємо хрещення Руси-України, яке відбулося тут, на цих пагорбах, у водах Дніпра, біля Почайни. Тому говорити про те, що князь Володимир Великий хрестив загалом всі руські землі – це неправда, і це дуже боляче для Російської Православної Церкви і загалом для російської держави. Бо якщо ми обріжемо це коріння, і вони почнуть свою історію чи то з 14, чи з 15 століття, звичайно, для них це дуже боляче. Але ми знаємо і надалі будемо вивчати свою справжню українську історію, знаючи, що тут зародилося наше християнство», – підсумував митрополит.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/confessional/orthodox_relations/76656/

Следующая новость
Предыдущая новость

Быстрый и качественный ремонт кофе машины Saeco Полы из ламината – современно, практично и эстетично Магазин электроники для ваших выгодных покупок На Косівщині покійників до церкви переправляють канатною дорогою Правильный подход к инвестициям

Публикации