Завдяки Революції Гідності Україна отримала Томос про автокефалію, - Предстоятель ПЦУ

21.03.2019 13:32 0

Завдяки Революції Гідності Україна отримала Томос про автокефалію, - Предстоятель ПЦУ

Про це Предстоятель ПЦУ Митрополит Київський і всієї України Епіфаній заявив 20 березня під час зустрічі з керівництвом та представниками Малої академії наук України, повідомляє сайт ПЦУ.

«Саме завдяки Революції Гідності ми отримали довгоочікуваний Томос, документ про Автокефалію нашої Православної Церкви в Україні. Про цей час мріяли та очікували багато поколінь наших попередників, але ми з вами стали безпосередніми учасниками, співтворцями та творцями. Всі ми разом: і Церква, і ви – ті активні учасники подій, робили все задля того, щоб цей час настав і зараз ми констатуємо, що маємо Незалежну Помісну Українську Православну Церкву», – акцентував першоєрарх.

Митрополит Епіфаній також запевнив, що Церква прагне об’єднання на засадах любові та миру: «Ми готові пробачити, забути, перегорнути сторінку і далі будувати наше майбутнє разом, не дивлячись на те, що було в минулому. Ми не хочемо уподібнюватися нашим опонентам та не будемо клеймити їх, ворогувати, сіяти ворожнечу і проявляти ненависть, адже хочемо, щоб все було мирно і з любов’ю. Ми і надалі будемо розбудовувати нашу незалежну Церкву, яка є духовною основою європейської демократичної Української держави, яка стане повноцінним членом Європейського Союзу та увійде в НАТО», – підсумував Митрополит Епіфаній.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_society/75151/

Следующая новость
Предыдущая новость

Выбор автомобильных дисков Горящие туры из Днепропетровска Спілка християнських письменників України заснувала християнську літературну премію Країна чудових краєвидів, тюльпанів та сирів запрошує вас на навчання Выбираем обувь правильно: совет специалиста

Публикации