Завдяки пожертвам небайдужих полтавців відновлено дах у садибі - музеї Патріарха Мстислава

22.10.2019 19:48 0

Завдяки пожертвам небайдужих полтавців відновлено дах у садибі - музеї Патріарха Мстислава

У Полтаві будинок Патріарха Мстислава розташований на однойменній вулиці, яка раніше носила ім’я Карла Лібкнехта. Його включили до туристичного маршруту, пов’язаного із Симоном Петлюрою, адже майбутній Патріарх Мстислав, в миру Степан Скрипник доводився племінником Петлюрі. З 1994 року у цій будівлі на громадських засадах діяла хата-музей, яким опікувалося ГО «Полтавське міське православне сестринство св. Княгині Ольги». Тут навіть проводили екскурсії.

Проте віднедавна музей закритий для відвідувань, оскільки будівля в аварійному стані і потребує ремонту. Про це інформує 0532.ua.

Що б привернути увагу до будівлі, небайдужі полтавці проводили різні акції та виходили на толоку. А також збирали кошти завдяки виданню "Зміст".

І ось, нарешті, справа зрушила з мертвої точки - дах над хатою-музеєм патріарха Мстислава відновлено.

" Таким чином проект платформи Зміст виконано, а багатомісячна праця спочатку із збору коштів, потім з пошуку бригади, закупівлі матеріалів та, власне, самої роботу по перекриттю покрівлі успішно завершено. Спаси Господи всіх, хто допомагав проекту, жертвував кошти. Але це лише тільки початок. По переду ще дуже багато роботи" - пише на своїй сторінці отець Олександр Горай.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/culture/inheritance/77529/

Следующая новость
Предыдущая новость

Выбираем кроссовки на года Как правильно выбрать оружейный сейф? Компания «3DGURU» предлагает качественные услуги 3D печати На чем зарабатывают букмекеры? Деревянные игрушки – качество и безопасность

Публикации