Завдяки героям Небесної Сотні в Україні почались глобальні зміни, - Предстоятель ПЦУ

20.02.2019 16:00 3

Завдяки героям Небесної Сотні в Україні почались глобальні зміни, - Предстоятель ПЦУ

Завдяки жертовному подвигу Героїв Небесної Сотні сьогодні в Україні почались глобальні зміни. Про це Митрополит Київський і всієї України, Предстоятель Православної Церкви України Епіфаній сказав сьогодні під час панахиди у Михайлівському соборі у Києві за загиблими в лютому 2014 року Героями Небесної Сотні.

“Завдяки їх жертовному подвигу ми з вами сьогодні маємо об’єднану націю, ми маємо відкриті кордони Європейського Союзу, а також ми з вами маємо автокефальну незалежну Українську Православну Церкву. Іце плід їхньої жертовності, їх любові до своєї Батьківщини, їх любові до своїх ближніх. Ми молимося, щоб Господь упокоїв їх душі, дарував їм вічне і блаженне життя в Царстві Небесному”, – сказав Митрополит Епіфаній. Про це повідомляє “Сегодня”.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/state/national_religious_question/74789/

Следующая новость
Предыдущая новость

У Львові стартував семінар ОБСЄ по міжконфесійному діалогу Ассортимент игровых машин на любой вкус Домашня зарядна станція для електромобіля Рэп-группа "Gospel Рeople" выступит на христианском фестивале в Херсонской области Психолог, который поможет вам в разных ситуациях

Публикации