Завдяки героям Небесної Сотні в Україні почались глобальні зміни, - Предстоятель ПЦУ

20.02.2019 16:00 3

Завдяки героям Небесної Сотні в Україні почались глобальні зміни, - Предстоятель ПЦУ

Завдяки жертовному подвигу Героїв Небесної Сотні сьогодні в Україні почались глобальні зміни. Про це Митрополит Київський і всієї України, Предстоятель Православної Церкви України Епіфаній сказав сьогодні під час панахиди у Михайлівському соборі у Києві за загиблими в лютому 2014 року Героями Небесної Сотні.

“Завдяки їх жертовному подвигу ми з вами сьогодні маємо об’єднану націю, ми маємо відкриті кордони Європейського Союзу, а також ми з вами маємо автокефальну незалежну Українську Православну Церкву. Іце плід їхньої жертовності, їх любові до своєї Батьківщини, їх любові до своїх ближніх. Ми молимося, щоб Господь упокоїв їх душі, дарував їм вічне і блаженне життя в Царстві Небесному”, – сказав Митрополит Епіфаній. Про це повідомляє “Сегодня”.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/state/national_religious_question/74789/

Следующая новость
Предыдущая новость

Изготовление упаковки в Киеве – большие тиражи недорого Сервис бытовых услуг Master911 Єдиний у світі вишитий іконостас встановили на Тернопільщині Новые схемы лечения вируса гепатита С дают отменные результаты и дарят надежду Проектування будівель від фахівців

Публикации