Заборонено у служінні священика УПЦ КП, який напідпитку протаранив чотири авто

13.11.2017 14:45 3

Заборонено у служінні священика УПЦ КП, який напідпитку протаранив чотири авто

Пригода сталася на трасі Київ – Чоп поблизу села Антопіль на повороті на село Дмитрівка. Отець Димитрій Гадінка служить в УПЦ Київського Патріархату.
Алкотестер показав 3.0 проміле у крові водія. За попередньою інформацію, внаслідок пригоди постраждало двоє людей.
Священнослужитель підрізав авто, після цього його машина зіткнулася ще з двома автівками. У пасажирки одного з автомобілів зламана рука, у священика – розбита голова.
Під час огляду авто у нього знайшли незареєстрований пістолет.
"Така поведінка принижує честь та гідність православного пастиря, чим дискредитує Церкву Христову, -- говорться на сайті УПЦ КП. -- Зі свого боку, Рівненська єпархія зверне особливу увагу на покращення дисципліни священнослужителів, які суворо повинні дотримуватись не тільки Церковного права, а й виконувати закони та норми Держави".

9 листопада архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон заборонив протоієрея Дмитра Гадінку у священослужінні та звільнив його від обов’язків настоятеля парафії святої праведної Улянії Ольшанської міста Рівне.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Покупая товар, вы поддерживаете православную культуру Руководство для Посетителей Участка Джиншанлин Великой Китайской Стены: Суд ще раз відмовив Івано-Франківській міськраді у справі з храмом УПЦ Какие ледоходы рекомендуют старикам и женщинам? Советы для обретения счастья

Публикации