Жінка подала в суд на священика УПЦ МП за розголошення Тайни сповіді

10.10.2019 12:34 0

Жінка подала в суд на священика УПЦ МП за розголошення Тайни сповіді

Парафіянка Свято-Покровського жіночого монастиря УПЦ МП в Києві подала в суд на священика, який, за твердженням позивачки, розголосив поліцейським таємницю її сповіді, що охороняється в Україні законом. Позивачка вимагала компенсації завданої їй моральної шкоди на суму 200 тисяч гривень, повідомляє "Портал-Credo.Ru" з посиланням на "Великий Київ".

Як з'ясувалося під час судового засідання, справа почалася в 2017 році, коли позивачка написала кілька заяв на священика в поліцію. звинувачуючи його в чаклунстві. Жінка стверджувала, що клірик монастиря наводить на неї вроки, "підкладає голки". «Я схудла, чоловік пішов, а діти постійно хворіють», - поскаржилася поліцейським жінка.

В ході поліцейської перевірки священик зізнався, що прихожанку знає, але вона - з дивацтвами. «Розповіла, що бачить, як по монастирю чорти з хвостами бігають», - йдеться у письмовому поясненні о. Василя. Це, на думку киянки, і є розголошенням Таємниці сповіді. Крім "приниження честі і гідності", вона побачила в цьому і "удар по репутації", оскільки позивачка працює заступником директора комерційної фірми, у якій є контрагенти в різних областях України.

Суд уважно вивчив обставини справи, в тому числі довідки позивачки від психіатра, що на обліку вона не перебуває, і прийшов до висновку: доказів заподіяння моральної шкоди недостатньо.

«Відповідач не поширював недостовірну інформацію, а вона була отримана співробітниками правоохоронних органів в процесі виконання покладених на них обов'язків - поліцейські перевіряли заяву позивача про вчинення кримінального злочину», - вирішив суд.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_society/77406/

Следующая новость
Предыдущая новость

Качественные и стильные очки по лучшим ценам Кредит онлайн на карту мгновенно Комплексный подход к решению проблем со здоровьем Онлайн скупка антиквариата - классическое искусство в виртуальной эпохе Успешная товарная биржа PolonEX

Публикации