Жінка подала в суд на священика УПЦ МП за розголошення Тайни сповіді

10.10.2019 12:34 0

Жінка подала в суд на священика УПЦ МП за розголошення Тайни сповіді

Парафіянка Свято-Покровського жіночого монастиря УПЦ МП в Києві подала в суд на священика, який, за твердженням позивачки, розголосив поліцейським таємницю її сповіді, що охороняється в Україні законом. Позивачка вимагала компенсації завданої їй моральної шкоди на суму 200 тисяч гривень, повідомляє "Портал-Credo.Ru" з посиланням на "Великий Київ".

Як з'ясувалося під час судового засідання, справа почалася в 2017 році, коли позивачка написала кілька заяв на священика в поліцію. звинувачуючи його в чаклунстві. Жінка стверджувала, що клірик монастиря наводить на неї вроки, "підкладає голки". «Я схудла, чоловік пішов, а діти постійно хворіють», - поскаржилася поліцейським жінка.

В ході поліцейської перевірки священик зізнався, що прихожанку знає, але вона - з дивацтвами. «Розповіла, що бачить, як по монастирю чорти з хвостами бігають», - йдеться у письмовому поясненні о. Василя. Це, на думку киянки, і є розголошенням Таємниці сповіді. Крім "приниження честі і гідності", вона побачила в цьому і "удар по репутації", оскільки позивачка працює заступником директора комерційної фірми, у якій є контрагенти в різних областях України.

Суд уважно вивчив обставини справи, в тому числі довідки позивачки від психіатра, що на обліку вона не перебуває, і прийшов до висновку: доказів заподіяння моральної шкоди недостатньо.

«Відповідач не поширював недостовірну інформацію, а вона була отримана співробітниками правоохоронних органів в процесі виконання покладених на них обов'язків - поліцейські перевіряли заяву позивача про вчинення кримінального злочину», - вирішив суд.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_society/77406/

Следующая новость
Предыдущая новость

Оригинальные игровые машины для тех, кто любит побеждать Широкий выбор разных семян Сифоны для душевых Пряжа по самой выгодной цене Глава УПЦ КП підтримав ініціативу групи депутатів розпочинати робочий день парламенту з молитви

Публикации