Журнал «Скинія» запрошує до щоденного читання Біблії у соціальних каналах

26.02.2019 15:19 9

Журнал «Скинія» запрошує до щоденного читання Біблії у соціальних каналах

Греко-католицький журнал “Скинія” відкрив канали у Viber i Telegram, де публікує щоденні біблійні читання та розважання до них, згідно з літургійним календарем УГКЦ.

До каналів можна приєднатися, перейшовши за посиланням:

  • Канал у Viber: goo.gl/tvAakp
  • Канал у Telegram: t.me/skynia_biblia

Така ініціатива виникла у відповідь на рішення Синоду єпископів УГКЦ у рамках реалізації програми “Жива парафія — місце зустрічі з живим Христом” звернути увагу на катехизацію і вивчення Слова Божого. Редакція журналу розробила зручні інструменти для особистого та спільнотного «життя в ритмі Божого Слова».

«Коли ми говоримо про регулярне читання Божого Слова, то найчастіше стикаємося з двома проблемами, — коментує таку ініціативу головний редактор видання, о. Юрій Блажиєвський, — Це зрозуміла методика та доступне джерело читання. Наш журнал пропонує щодня розважати над тим Словом Божим, яке ми чуємо на Літургії, в церкві. Таким чином протягом року ми охопимо своєю увагою весь Новий Завіт та ті книги Старого Завіту, які читаються протягом Великого Посту — Буття і Приповідки».

«Щодо джерела або носія, — справа виглядає складніше, ніж здається, — продовжує священик. — Так, вдома кожен може мати Біблію, але нею не завжди зручно користуватися. Адже вдома ти не завжди маєш час на читання і спокійні роздуми. Здається, що сьогодні багатьом навіть зручніше читати в транспорті, по дорозі на роботу. А що тепер завжди з нами, куди б ми не поїхали? Правильно — телефон! Звісно, існують різні спеціальні додатки для смартфона, які також допомагають читати Слово Боже. Але, мабуть, найзручніший спосіб — це отримувати спеціальну розсилку на месенджер, яким і так користуєшся щодня. Для переважної більшості людей це Вайбер або Телеграм.

Плюсом використання цих каналів для біблійного служіння є й те, що підключитися до них зовсім не складно, де б ти не жив або куди б не поїхав: в місті, селі, навіть в інших країнах. Сподіваюся, що ці канали стануть в нагоді греко-католикам і серед нашої численної діаспори”.

Від 1 березня користування цими каналами стане платним — лише 10 грн. на місяць або 120 грн. на рік. Ці благодійні кошти допоможуть редакції надалі якісно виконувати своє служіння та випускати і розповсюджувати журнал. Деталі на сайті «Скинії».

Довідка: Журнал Скинія засновано у 2013 році з благословення архиєпископа Львівського УГКЦ Ігоря. Видавець — Згромадження Отців Оріоністів УГКЦ. Журнал є двомісячним друкованим виданням, яке складається з тематичної частини та щоденних роздумів над біблійними читаннями згідно з літургійним календарем УГКЦ.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/popular_reporter/74871/

Следующая новость
Предыдущая новость

Ритуальные услуги от похоронного бюро «Новая жизнь» в Минске Joycasino увлекательный мир виртуального гемблинга Онлайн игры для мальчиков Широкий ассортимент качественных запчастей Где заказать стальные радиаторы?

Публикации