Жоден суд не може зробити Московський Патріархат - не московським, - у ПЦУ прокоментували рішення адмінсуду

24.04.2019 8:04 9

Жоден суд не може зробити Московський Патріархат - не московським, - у ПЦУ прокоментували рішення адмінсуду

Жодне рішення суду не зможе приховати того, що КС відкрив провадження щодо перейменування УПЦ МП. Українська Православна Церква Московського Патріархату є московською.

Про це заявив заступник голови Управління зовнішніх церковних зв’язків Православної Церкви України, архиєпископ Євстратій (Зоря).

«Жоден суд не здатен зробити Московський Патріархат - не московським», – написав він у Facebook, коментуючи рішення суду призупинити перейменування УПЦ МП, пише ТСН.

«Питання в тому, що організація не хоче називатися тим, чим вона є насправді - МП, а хоче надалі свою приналежність до МП приховувати. В тому числі від тих, хто до неї йде", – додав Євстратій (Зоря) у коментарях до свого допису.

Архиєпископ також додав, що за кілька днів ПЦУ "згадуватиме про два найбільш ганебні засідання суду в цілій людській історії".

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/confessional/orthodox_relations/75536/

Следующая новость
Предыдущая новость

У мужчин бывает климакс? Варенье из лепестков чайной розы Toyota Prado с новыми функциями для вашего удобства и функциональности Стоит ли выбирать крашеные межкомнатные двери? Эффективное лечение наркологической зависимости

Публикации