Ефіопська Православна Церква офіційно оголосила про кінець 27-річного розколу

28.07.2018 0:25 0

Ефіопська Православна Церква офіційно оголосила про кінець 27-річного розколу

Відтепер визнається один Священний Синод і два Канонічних Патріархи. Протягом тих 27 років ця Церква була розділена між "Синодом Аддіс-Абеба"та "Синодом у вигнанні". Два Патріархи конкурували між собою. Відтепер дві групи об'єдналися в єдиний Священний Синод Ефіопської Православної Церкви Тевахедо і розкол офіційно завершився.

Відбулося це об’єднання за сприяння прем‘єра Ефіопії Абія Ахмета, батько якого мусульманин, а мати - християнка.

Тепер у об‘єднаної Церкви буде два Патріархи. Один (Меркоріос) буде найголовнішим, а другий (Матіас) - виконавчим. Обох будуть поминати під час Літургії і обидва матимуть резиденцію у Адіс-Абебі.

Тепер Патріарх Абун Меркоріос повернеться до Ефіопії і відновить Патріарший престол. Патріарх Абун Матіас виконуватиме усі виконавчі та адміністративні обов'язки Патріаршого відділення.

Поки обидва Святі Патріархи живі, вони матиму повну рівність у Церкві .

Архиєпископів , єпископів ,які були призначені до і після розколу, поновлять в гідності, призначать на єпархії, їхні титули будуть збережені.

Усі ефіопські православні церкви Теванедо в світі будуть керуватися і підпадати під юрисдикцію єдиного Священного Синоду Православної Церкви Теванедо.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/world_news/71969/

Следующая новость
Предыдущая новость

Тонометры позаботятся о вашем здоровье Ігрові автомати на гроші Большой выбор качественных электрокаминов от мировых производителей Лучше товары для сада и огорода Честность онлайн-казино — в лучшей версии рунета

Публикации