Ердоган відвідає Ватикан, щоб обговорити статус Єрусалима

16.01.2018 19:03 6

Ердоган відвідає Ватикан, щоб обговорити статус Єрусалима

Президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган зустрінеться з Папою Франциском у Ватикані в наступному місяці.

Про це повідомляє «Європейська правда» з посиланням The Associated Press.За даними ЗМІ, Ердоган здійснить візит до Ватикану 5 лютого, щоб обговорити питання про статус Єрусалима.

Повідомляється, що Ердоган, який критикує рішення президента США щодо визнання Єрусалима столицею Ізраїлю, похвалив Папу Франциска за те, що той зайняв аналогічну позицію.

У прес-службі турецького президента наразі не було безпосереднього підтвердження щодо візиту. Однак, Ердоган вже заявляв, що сподівається відвідати Ватикан.

Нагадаємо, 6 грудня президент США Дональд Трамп, попри застереження світової спільноти, схвалив рішення визнати Єрусалим столицею Ізраїлю.

Ізраїль вважає місто Єрусалим своєю неподільною столицею. Ізраїль захопив східну частину міста під час Шестиденної війни в 1967 році та згодом анексував.

Палестинці прагнуть зробити східну частину Єрусалима майбутньою столицею власної держави.

13 грудня 2017 року Організація ісламського співробітництва (ОІС), до якої входять 57 мусульманських держав, погодилася визнати Східний Єрусалим столицею Палестини на позачерговому саміті у Стамбулі.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/world_news/69727/

Следующая новость
Предыдущая новость

Кузовной ремонт в Киеве: восстановление и обновление вашего автомобиля Перевозка грузов в самые короткие сроки Авиабилет может быть не таким, уж дорогим, как вы думаете Курсы дизайна интерьера для начинающих Гимнастические карематы и прочие товары для фитнеса и йоги

Публикации