Епіфаній оголосив про початок передачі закордонних парафій ПЦУ Константинополю

04.03.2019 18:12 0

Митрополит Київський і всієї України Епіфаній заявив, що перші закордонні парафії ПЦУ уже скоро перейдуть в підпорядкування Константинопольського Патріархату.

В інтерв’ю Українській правді він зазначив, що процес переходу не може бути швидким, але він уже почався, інформує НВ.

"У Європі є багато парафій, які самостійно виявили бажання підпорядковуватися Вселенському патріархату. Я навіть мав спілкування кілька днів тому з певними представниками громад, які говорять: "Ми маємо хороші стосунки, ми вже переходимо". Зараз я готую відпускні грамоти для тих священиків, на яких є запити", - розповів митрополит.

Водночас, за його словами, є деякі громади, які не бажають переходити.

"Але ми будемо мати з ними діалог. З боку патріарха Варфоломія немає якогось агресивного налаштування, що ви повинні сьогодні передати нам ці парафії", - додав Епіфаній.

Він повідомив, що на території Європи ПЦУ має приблизно 46 парафій, 15 на території Америки. А в інших регіонах світу по 1-2 парафії.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/orthodox/ocu/74949/

Следующая новость
Предыдущая новость

Кроссовки-сороконожки Поліція затримала капелана УПЦ КП у справі про напад на офіс проросійського телеканалу УПЦ долучилась до свята річниці створення Національної поліції Как правильно выбрать фотографа для фотосессии на яхте? Политеизм как побочный продукт древней глобализации

Публикации