Еладська та Українська Церкви влаштували відпочинок дітям із зони АТО

24.07.2017 12:47 0

Еладська та Українська Церкви влаштували відпочинок дітям із зони АТО

До групи увійшли діти з сіл та містечок, які знаходяться на лінії розмежування, а саме з Майорська, Зайцева, Новолуганки, Миронівського, Світлодарська, а також декілька переселенців з Горлівки.
Діти відпочивали на узбережжі Егейського моря на пляжах в околицях міста Катеріні. Під час відпочинку Кітруською митрополією були організовані різні пізнавальні екскурсії до археологічного музею та археологічного парку містечка Діон, що у самого підніжжя легендарної гори Олімп.
Також діти відвідали жіночий монастир преподобного Єфрема Сіріна та кафедральний Вознесенський собор міста Катеріні, брали участь у богослужіннях та причастилися. Наприкінці відпочинку група відвідала комплекс монастирів, розташований на вершинах скель Фессалії, що на півночі Греції, відомий як Метеора.
Очолювали групу клірики Ізюмської єпархії УПЦ (Харківська обл.) протоієрей Олександр Панасенко та протоієрей Олексій Балашов.
9 липня священики з України разом з кліриками Вознесенського собору міста Катерині звершили літургію. Українські та грецькі священники разом підносили молитви за мир в Україні. Під час літургії на церковно-слов’янскій мові перед всіма парафіянами протоієрем Олександром Панасенком був виконаний «Символ Віри», а протоієреєм Олексієм Балашовим була прочитана молитва «Отче наш». Діти з України причастилися. Вікарій єпархії архімандрит Варнава звернувся до українців зі словами підтримки і побажав їм щасливого дитинства.
Наприкінці відпочинку група відвідала комплекс монастирів, розташований на вершинах скель Фессалії, що на півночі Греції, відомий як Метеора.
Неодноразово митрополит Кітруський Георгій навідувався до дітей та проводив духовні бесіди.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Парафія УГКЦ уклала із злодіями угоду про примирення Мятежный епископ УПЦ был "отравлен и ждал смерти", но "чудом исцелился" Услуги бюро переводов - как выбрать партнёра на данном рынке рассказывает бюро переводов InTime Профессионалы позаботятся о вашем женском здоровье На Чернігівщині село проголосило перехід з Московського Патріархату в Київський

Публикации