Екс-президенти Польщі та України вшанують пам’ять українських союзників Польщі 1920 рок

09.08.2018 18:13 3

Екс-президенти Польщі та України вшанують пам’ять українських союзників Польщі 1920 рок

Екс-президенти Польщі Александр Кваснєвський і Броніслав Коморовський та їхній український колега Віктор Ющенко зустрінуться 14 серпня на православному цвинтарі у варшавському районі Воля, де спочивають воїни Української народної республіки.

Вони вшанують пам’ять офіцерів і солдатів армії Української Народної Республіки, котрі брали участь у Варшавській битві 1920 р. пліч-о-пліч з солдатами польської армії.

Саме Варшавська битва стала переломною в польсько-совєтській війні, зупинивши експансію більшовиків на Захід.

Напередодні Дня польської армії, що відзначається 15 серпня, колишні президенти обох країн зустрінуться на православному кладовищі у Варшаві

— За вірність, за виконання свого військового обов’язку до кінця вони заслуговують на пам’ять! — повідомляє Юрій Рейт із Громадської ініціативи догляду за могилами солдат УНР у Варшаві в розмові з польським порталом «Więź». Про це повідомляє «Простір».

Він додав, що українські військові поховання на варшавському цвинтарі є символом боротьби українців за свою незалежну державу, а також символом вірності слову, даному союзникові.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/ukraine_and_world/international_relations/72155/

Следующая новость
Предыдущая новость

Професійний переклад угорської мови - успішно укладена угода Працівники ювенальної поліції влаштували свято дітям молодіжного табору Мукачівської єпархії УПЦ Сыграйте в бесплатные игровые аппараты на сайте онлайн казино klub-Vulcan-24 Информационный портал про Италию УКРИТА Отель для комфортного отдыха во Львове

Публикации