Екс-мер Києва почав агітувати у храмах УПЦ МП

01.07.2019 21:30 0

Екс-мер Києва почав агітувати у храмах УПЦ МП

Колишній міський голова столиці Олександр Омельченко, який балотується у Верховну Раду в Шевченківському району столиці (округ 223), розпочав свою виборчу кампанію з агітації в храмі УПЦ (МП), повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на Іnfa.ua.

Після того як ЦВК зареєструвала Омельченка кандидатом в народні депутати, він уже на другий день завітав до храму святих Петра і Павла УПЦ (МП), який розташований у Шевченківському районі в мікрорайоні Нивки, де депутатами Київради є Костянтин та Володимир Ялові – зять і сват одіозного Віктора Пилипишина. Обидва входять у фракцію «Єдність», якою керує Омельченко.

Відповідно до законодавства політична агітація в релігійних спорудах заборонена. Проте настоятель парафії архимандрит Аліпій (Світличний) вже давно є політично заангажованим служителем. Його сторінка у Фейсбуці насичена публікаціями проти Євромайдану та української влади, яка прийшла після 2014 року. Також в його храмі поширюється проросійська література і фейки про те, що УПЦ МП ніби не підкоряється Московському Патріархату.

На початку тижня, ще до офіційної реєстрації ЦВК кандидата Омельченка, народний депутат України Юрій Левченко повідомив, що екс-голова Шевченківської райдержадміністрації Віктор Пилипишин зробив колишньому меру пропозицію, від якої той не зміг відмовитися, тож і почав балотуватися на цьому окрузі.

Нагадаємо, що священники і єпископи УПЦ МП почали політагітацію під час президентських виборів 2019 року, і продовжуть агітувати напередодні виборів до Верховної Ради України.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_policy/76344/

Следующая новость
Предыдущая новость

Природа вирусного гепатита С, комплексная терапия с применением индийских дженериков Переваги теплових насосів Зимняя женская обувь для вашего комфорта Фриспины за регистрацию без депозита: выгоды и нюансы бесплатных бонусных подарков гемблинг-заведений онлайн Велпатасвир в составе индийских препаратов помогает в борьбе с ВГС всех генотипов

Публикации