Екс-депутат Житомирської міськради під виглядом клірика вимагає з людей гроші

24.07.2017 13:47 0

Екс-депутат Житомирської міськради під виглядом клірика вимагає з людей гроші

«Житомирське єпархіальне управління отримало інформацію, що дана особа, іменуючи себе кліриком нашої єпархії, вимагає гроші у людей. Враховуючи вище викладене повідомляємо, що ДЕХТЯРЕНКО ВАСИЛЬ МИКОЛАЙОВИЧ НЕ НАЛЕЖИТЬ І НІКОЛИ НЕ НАЛЕЖАВ до кліру Житомирської єпархії УПЦ Київського Патріархату. Також ЗАСТЕРІГАЄМО духовенство і мирян Житомирської єпархії ВІД ДУХОВНОГО СПІЛКУВАННЯ ЗІ ДЕХТЯРЕНКОМ ВАСИЛЕМ МИКОЛАЙОВИЧЕМ та від входження з ним у будь-які фінансові відносини», - йдеться в повідомленні офіційного сайту Житомирської єпархії УПЦ КП від 20 липня.
Оголошення даного змісту 20 липня розмістили поблизу Михайлівського собору.
Василь Дехтяренко був депутатом Житомирської міської ради від «Батьківщини», звідки у 2010 році перейшов в ряди Патрії регіонів, а в 2014-му заявив про свій вихід і звідти.
У листопаді 2016 року Василь Дехтяренко подав до міської ради петицію щодо будівництва храму «Пам’яті загиблих в АТО», яку пообіцяли винести на розгляд сесії, однак пізніше мер Житомира Сергій Сухомлин заявив, що зустрівся з сім’ями загиблих і зробив висновок, що окремий храм їм не потрібен.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

На Тернопільщині православні громади поділили церковний будинок Волонтери передали Святогірській лаврі 10 тон гуманітарної допомоги для переселенців «Папа для України» відправляє 86 дітей із зони АТО на відпочинок у Хорватію УПЦ КП звітувала про переговори з Константинополем щодо автокефалії Єпископ УПЦ КП обговорив питання співпраці з Управлінням охорони здоров’я Житомирської ОДА

Публикации