Екс-депутат Житомирської міськради під виглядом клірика вимагає з людей гроші

24.07.2017 13:47 3

Екс-депутат Житомирської міськради під виглядом клірика вимагає з людей гроші

«Житомирське єпархіальне управління отримало інформацію, що дана особа, іменуючи себе кліриком нашої єпархії, вимагає гроші у людей. Враховуючи вище викладене повідомляємо, що ДЕХТЯРЕНКО ВАСИЛЬ МИКОЛАЙОВИЧ НЕ НАЛЕЖИТЬ І НІКОЛИ НЕ НАЛЕЖАВ до кліру Житомирської єпархії УПЦ Київського Патріархату. Також ЗАСТЕРІГАЄМО духовенство і мирян Житомирської єпархії ВІД ДУХОВНОГО СПІЛКУВАННЯ ЗІ ДЕХТЯРЕНКОМ ВАСИЛЕМ МИКОЛАЙОВИЧЕМ та від входження з ним у будь-які фінансові відносини», - йдеться в повідомленні офіційного сайту Житомирської єпархії УПЦ КП від 20 липня.
Оголошення даного змісту 20 липня розмістили поблизу Михайлівського собору.
Василь Дехтяренко був депутатом Житомирської міської ради від «Батьківщини», звідки у 2010 році перейшов в ряди Патрії регіонів, а в 2014-му заявив про свій вихід і звідти.
У листопаді 2016 року Василь Дехтяренко подав до міської ради петицію щодо будівництва храму «Пам’яті загиблих в АТО», яку пообіцяли винести на розгляд сесії, однак пізніше мер Житомира Сергій Сухомлин заявив, що зустрівся з сім’ями загиблих і зробив висновок, що окремий храм їм не потрібен.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

На Косівщині покійників до церкви переправляють канатною дорогою Услуги кремации в Киеве Лучшая мужская обувь на любой случай Чем онлайн слоты Gaminator покорили сердца многомиллионной аудитории игроков? Идеальное казино с королевскими выигрышами

Публикации