Експерти проведуть у Києві конференцію «Мистецтво бачити правду»

20.04.2018 13:04 9

Експерти проведуть у Києві конференцію «Мистецтво бачити правду»

Організатор – Благодійний Фонд «Карітас-Київ» (об'єднує греко-католицьких волонтерів) – запрошує студентів, які планують працювати у ЗМІ, журналістів, блогерів, громадських активістів; співробітників інформаційних ресурсів і усіх небайдужих громадян. На учасників чекають лекції спікерів, жваві обговорення та актуальні медіакейси з простору інформаційної війни.

"Україна проживає непрості часи пошуку єдності, діалогу та згуртованості. Інформаційні засоби можуть мати як позитивний вплив – сприяти миру та порозумінню, так і негативний, котрий породжує агресію, упередження, образи, зневагу та ворожнечу. Тому так важливо кожному, хто дбає про здорове свідоме суспільство, опанувати мистецтво бачити правду", – наголошують організатори заходу.

Серед спікерів: Максим Бутченко (письменник, журналіст), Наталія Іщенко (журналістка-міжнародниця, політологиня), Марго Гонтар («СтопФейк»), Сергій Баркар (директор Інституту етики МІЦ, публіцист), Катерина Яресько (завкафедри управління соціальними комунікаціями Харківського національного економічного університету, волонтерка Центру «Миротворець»), Юлія Крилова-Грек (кандидатка психологічних наук), Вікторія Ковальчук (Інститут філології Київського національного університету ім. Тараса Шевченка).

Ця подія станє простором для обміну досвідом тими, хто вже активно працює з темою протидії пропаганді з тими, хто лише на початку цього шляху. Також це нагода знайти однодумців та партнерів, об’єднати зусилля для подальшої співпраці.

Конференція триватиме у вівторок, 24 квітня, з 14:00 до 18:00 в Національній академії наук України (вул. Володимирська, 55). Участь є безплатною, необхідно зареєструватися заздалегідь https://goo.gl/JtV8eq

Подія на фейсбуці: www.facebook.com/events/2526472504244112

Контакти для довідок: 093 560 51 76, 095 498 46 64, karitas2018@ukr.net

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Булгары в Татарстане Уверенность в каждом шаге вместе с Киндер мода Модули Opencart Плагины Шаблоны для вашего сайта Оперативные грузоперевозки по Киеву и Украине Как получить живые просмотры на Ютубканале

Публикации