Діти учасників АТО відпочили у християнському таборі на Львівщині

06.08.2018 15:14 0

Діти учасників АТО відпочили у християнському таборі на Львівщині

Цього року на відпочинок до Лаврова завітали діти зі сходу країни, які теж стали частиною християнської таборової сім'ї. Головна тема табору – «Дерева із Святого Письма». Під час зустрічей у групах діти вивчали історії про різні дерева: кедр, пальму, смоковницю та інші. Таборяни стали головними героями інсценізованих історій зі Святого Письма: «Чудо в Кані Галілейській», «Історія про Закхея», «В’їзд Ісуса в Єрусалим». Для всебічного розвитку активних юнаків та дівчат проводилися різні майстер-класи: виготовлення 3D-малюнків, декупаж, орігамі, малювання на маленьких дерев'яних дощечках та виготовлення сувенірів «антистрес».
У таборі відбувалися популярні серед молоді кіновечори. Кожного дня відбувалася літургія, яку проводив отець Антоній Яремчук. Також діти брали участь у таїнстві сповіді.
У таборі діти знайшли нових друзів, навчилися підтримувати один одного та допомагати. Попри різний вік, характери та місце проживання, діти добре ладнали.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Где купить готовый сейф или заказать его изготовление Присоединяйтесь к счастливым обладателям цифровых валют Полы из ламината – современно, практично и эстетично Детективные агентства в Одессе. Ошибки при выборе частного детектива Лечение наркомании - что это такое?

Публикации