Діти нагородили Папу Франциска орденом посмішки

04.08.2017 9:34 0

Діти нагородили Папу Франциска орденом посмішки

Папа Франциск став 1000-м лауреатом дитячої нагороди і офіційно визнаний капітулою Ордену "Другом Дітей". Номінували його діти з польського міста Глогов, яких підтримали осередки капітули у різних куточках світу.

Особливість нагородження ще й в тому, що папа Франциск зазвичай не приймає нагороди і нічого не чіпляє на свою сутану. А тут погодився, щоб 9-тилітній Мілош причепив медаль до його пелерини.

Сам орден посмішки присуджується з 1968 року відомим людям, які приносять дітям радість. Ініціатива про присудження ордена повинна виходити від людей, які не досягли повноліття. Під час церемонії вручення кавалер ордена зобов`язаний з посмішкою випити склянку лимонного соку. Цього разу цей ритуал упустили.

Серед нагороджених Орденом Посмішки - Мати Тереза ​​Калькутська, єпископ Антоній Длугош, о. Ян Твардовський, Туве Янссон, Астрід Ліндгрента ін. Про це інформує прес-служба Львівської діє цезії РКЦ.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Полы из ламината – современно, практично и эстетично Особенности игры на сайте казино Колумбус Покупка газовых котлов в Одессе Ремонт стиральных машин: частые проблемы и их решение Где купить медицинские маски

Публикации