ДІАЛОГИ: Кульмінація земного шляху Христа

06.04.2018 21:24 12

ДІАЛОГИ: Кульмінація земного шляху Христа

У медійному проекті "Кульмінація земного шляху Христа" від Літургійного центру "ПЕРЕДАННЯ" мова йде про фінальний етап земного шляху Христа. Учасники програми діалогують про феномен страждань Спасителя.

Обговорення сфокусовано на трьох основних подіях:
1) воскресіння Лазаря і вхід в Єрусалим,
2) судовий процес над Христом і
3) Його смерть-розп’яття.

Ціль дискурсу - ширше розкрити контекст останніх днів життя Богочоловіка, причини засуду і розп’яття, образи драматичних сцен, розгляд дійових персонажів вказаних подій. Окрім біблійного фактажу, описаного у текстах Євангелій учасники програми пропонують важливі модуси богословського, літургійного і світоглядного осмислення страждань Христа.

Гості програми:
єрей Юрій Щурко - завідувач кафедри Біблійних наук УКУ, доктор біблійного богослов'я, священик УГКЦ (Львів), керівник численних медійних науково-популярних проектів на тему Біблії, автор статей і монографій на біблійну тематику
Василь Рудейко - доктор літурійних наук, викладач Українського католицького університету у Львові, автор та співавтор численних наукових монографій і статей з історії та богослов’я літургійної спадщини Церков візантійської традиції, заступник голови Патріаршої літургійної комісії Української Греко-Католицької Церкви;
Роман Завійський - доктор богослов’я ОксфордськогоУніверситету, (Великобританія), декан Філософсько-богословського Факультету УКУ, Богослов’я, диякон УГКЦ, член Українського Наукового Богословського Товариства, автор богословських статей і монографій.
Автор і ведучий проекту єрм. Лука Михайлович, студит

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/blog/68387/

Следующая новость
Предыдущая новость

Какими особенностями обладают современные ноутбуки? Карпатська єпархія УАПЦ: "Лицарський орден св. Костянтина і Олени" належить не до масонів, а до Православної Церкви Чеських земель і Словаччини Які продукти посилюють чоловічі здібності Все, что вам нужно для рукоделия Хотите купить пластиковые окна в Одессе? Обращайтесь в компанию «Алиас-Одесса»!

Публикации