Духовенство УПЦ та представники соцзакладів Житомирщини обговорили подолання соціального сирітства

19.01.2018 19:56 6

Духовенство УПЦ та представники соцзакладів Житомирщини обговорили подолання соціального сирітства

Чотири роки поспіль раз на місяць учасники ГО проводять спільне обговорення гострих суспільних питань, що, зокрема, стосуються сімейних цінностей, виховання дітей, здоров’я, традиційної моралі та культури, гендерної політики. До участі у засіданнях запрошують психологів, педагогів, лікарів та інших фахівців.
Цього разу темою для обговорення стало соціальне сирітство та його наслідки — усиновлення, опікунство, створення дитячих будинків сімейного типу. Йшлося й про те, як саме, хто і за яких обставин зважується виховувати обездолених дітей; як держава сприяє цьому, і що потрібно, в першу чергу, тим небайдужим людям, які хочуть стати прийомними батьками або вихователями.
До участі в обговоренні були запрошені директор Новоград-Волинського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді — Олена Котова, вихователь дитячого будинку сімейного типу (с. Городище) — Наталія Каратаєва, священик Сергій Аракелов, родина якого нещодавно взяла під опіку двох дітей з Житомира, благочинний Новоград-Волинського округу протоієрей Стефан Маркевич і учасники громадського об’єднання.
Присутні поділилися досвідом роботи з сиротами, їхнього виховання та процесу усиновлення. Учасники засідання окреслили багато проблем соціального сирітства і дійшли висновку, що кожна може бути вирішена за умови послідовного виховання та активної співпраці з державними соціальними інституціями.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Создание и обслуживание мини АЗС Написание курсовой и отчету по практике Хостинг WordPress от WPHOST – это именно то, что вам нужно Интересные сведения о сирени Как обезопасить дом от взлома

Публикации