Духовенство УПЦ МП та нардеп Новинський зустрілися з Патріархом Грузії

21.02.2019 12:15 0

Духовенство УПЦ МП та нардеп Новинський зустрілися з Патріархом Грузії

Делегація УПЦ МП на чолі з митрополитом Бориспільським і Броварським Антонієм (Паканичем) 20 лютого зустрілася з Патріархом Грузії Ілією II у його резиденції у місті Тбілісі.

Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ МП.

Митрополита Антонія супроводжував заступник Голови Відділу зовнішніх церковних зв’язків УПЦ МП протоєрей Миколай Данилевич. На зустрічі також був присутній народний депутат від Опоблоку Вадим Новинський.

З грузинської сторони на зустрічі були присутні: місцеблюститель патріаршого престолу митрополит Сенакський і Чхороцкуіський Шио, митрополит Зугдідський і Цаїшський Герасим, митрополит Горійський і Атенський Андрей, єпископ Нікорцміндський Вахтанг, митрополит Ахалційський і Тао-Кларджетський Феодор, секретар патріарха протоієрей Михаїл Ботковелі, протопресвітер Гіоргій Звіададзе та керівник прес-центру Патріархату протоієрей Андрій Джагмаїдзе.

Стророни обговорили церковну ситуацію в Україні та у світовому Православ’ї.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/confessional/orthodox_relations/74801/

Следующая новость
Предыдущая новость

На Харківщині урочисто відкрили і освятили пам'ятник гетьману Івану Мазепі Взять кредит онлайн в Украине Возможность получить международное образование Оригинальные кеды Converse В Украине выходят книги о современном взгляде на шариат и кораническом принципе совещания

Публикации