Дружині священика УПЦ присуджено звання «Мати-героїня»

29.01.2018 15:29 21

Дружині священика УПЦ присуджено звання «Мати-героїня»

Перший заступник голови КМДА Микола Поворозник вручив киянам державні нагороди з нагоди Дня соборності України. До нагород були представлені вчителі, викладачі, лікарі, багатодітні матері, та інші заслужені жителі міста Києва.
Олена Клименко є дружиною прот. Миколая Загороднього, настоятеля храму Святителя Миколая у Дарницькому районі м. Києва. В родині отця Миколая та Олени виховуються шестеро синів.
Олена Клименко художник за фахом. Професійно займається іконописом, живописом та проводить щотижневі майстер-класи з живопису.
Почесне звання «Мати-героїня» присвоюється жінкам, які народили та виховали до восьмирічного віку п’ятьох і більше дітей, враховуючи вагомий особистий внесок у виховання дітей у сім’ї, створення сприятливих умов для здобуття дітьми освіти, розвитку їх творчих здібностей, формування високих духовних і моральних якостей.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Выбор нового аккумулятора для смартфона Новини Квебеку: Верховний суд виступив на захист онлайн казино Комфорт для ребенка и спокойствие для родителей Рэп-группа "Gospel Рeople" выступит на христианском фестивале в Херсонской области Как сохранить холодильник здоровым, прохладным и чистым

Публикации