«Друга визначна подія після вручення Томосу», - митрополит Драбинко про визнання ПЦУ

14.10.2019 11:31 0

«Друга визначна подія після вручення Томосу», - митрополит Драбинко про визнання ПЦУ

Еладська Церква стала першою Церквою, яка визнала ПЦУ після надання їй Томосу Вселенським Патріархом. Про це в коментарі "5 каналу" повідомив митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський ПЦУ Олександр (Драбинко).

Він, зокрема, зазначив, що відтепер Україна зняла з себе ізоляцію, в якій перебувала десятки років. Еладська церква стала першою церквою, яка визнала ПЦУ після надання їй Томосу Вселенським Патріархом.

"Визнання помісного статусу України Елладською Православною Церквою - це друга визначна подія після вручення Томосу Патріархом Варфоломієм. Фактично, із того, що Православна церква в Україні визнана рівноправною сестрою в ряду помісних православних церков, які визначені Томосом. Ми на сьогоднішній день вступили в рівноправну співдружність Православних помісних церков. Це дає змогу євхаристійного спілкування рівноправного на міжнародному рівні і фактично знімає ту десятилітню, можна сказати, ізоляції в якій знаходилася православна церква України",- пояснив митрополит.

Нагадаємо, 12 жовтня Собор єрархії Елладської Церкви оголосив про визнання ПЦУ.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/orthodox/ocu/77438/

Следующая новость
Предыдущая новость

Изготовление пакетов и нанесение на них печати во Львове Пряжа по самой выгодной цене Последние новости Кыргызстана на manas.news Невероятная история Арслана Джумаева, переехавшего из Туркменистана в США Сервис бытовых услуг Master911

Публикации