Дрон виявив храм часів стародавньої держави Ідумея

05.12.2017 13:13 0

Дрон виявив храм часів стародавньої держави Ідумея

Ізраїльські археологи виявили за допомогою дрона руїни храму часів стародавньої держави Ідумея. Він знаходиться в районі Лахіша в передгір'ї Шефела, повідомляє проект "Єврейські новини" з посиланням на Управління стародавностей Ізраїлю.

Споруда, ймовірно, була зруйнована в II тисячолітті до н.е. під час завоювання Ідумеї іудейською династією Хасмонеїв. Тоді все ідумейське населення навернули в іудаїзм.

Зйомки з дрона допомогли визначити, що окремі камені з висоти виглядають як велика споруда. Після цього археологи приступили до розкопок.

Дрон виявив храм часів стародавньої держави Ідумея

Вони знайшли кам'яні посудини для пахощів. На одному з них висічено барельєф із зображенням биків і місяця. Серед інших знахідок – ритуальні глиняні посудини і масляні лампи, завезені з Греції, а також резервуари для обмивання.

«Якщо це дійсно ідумейський палац або храм, це рідкісна і цікава знахідка. Подібні споруди можна перерахувати на пальцях однієї руки», – заявили керівники розкопок.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/culture/history/69259/

Следующая новость
Предыдущая новость

Самая вкусная пицца в Киеве с доставкой Глава УПЦ КП підтримав ініціативу групи депутатів розпочинати робочий день парламенту з молитви Булгары в Татарстане Мінкульт закликає УПЦ пояснити чергову співпрацю її митрополита з владою "ЛНР" На Прикарпатті селяни звинувачують священика УПЦ КП у крадіжці 700 тис. грн

Публикации