До 150-річчя Климентія Шептицького хочуть видати усі його твори

17.09.2018 20:03 9

До 150-річчя Климентія Шептицького хочуть видати усі його твори

«Постуляційний центр монастирів Студійського уставу розпочав активну підготовку до цієї дати. Звичайно, протягом року ми плануємо організацію багатьох заходів різного роду, які повинні нам наблизити спадщину братів Андрея та Климентія Шептицьких. Але нашим амбітним планом є видати всі твори (особливо листування і твір про маму) авторства блаженного Климентія Шептицького», – коментує отець Юстин Бойко.
Першою ластівкою, яка розпочне ювілейний рік, стане "Біографія о. Климентія Шептицького" авторства наукового працівника Постуляційного центру УГКЦ д-ра Івана Матковського. Це буде перша поважна наукова біографія блаженного Климентія. Вона наповнена багатьма документами, які ще ніколи не публікувалися. Вже є сигнальний примірник цього видання.
Також о. Юстин Бойко висловив сподівання, що і на державному рівні найближчим часом буде проголошено Рік блаженного Климентія Шептицького.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Играйте в слоты без регистрации Платежные сервисы как преимущество лучших онлайн казино в сети Полный спектр ритуальных услуг от «Орг-Ритуал» Покупка рюкзака в Украине FoodEx - правильне харчування з доставкою додому

Публикации