До 150-річчя Климентія Шептицького хочуть видати усі його твори

17.09.2018 20:03 9

До 150-річчя Климентія Шептицького хочуть видати усі його твори

«Постуляційний центр монастирів Студійського уставу розпочав активну підготовку до цієї дати. Звичайно, протягом року ми плануємо організацію багатьох заходів різного роду, які повинні нам наблизити спадщину братів Андрея та Климентія Шептицьких. Але нашим амбітним планом є видати всі твори (особливо листування і твір про маму) авторства блаженного Климентія Шептицького», – коментує отець Юстин Бойко.
Першою ластівкою, яка розпочне ювілейний рік, стане "Біографія о. Климентія Шептицького" авторства наукового працівника Постуляційного центру УГКЦ д-ра Івана Матковського. Це буде перша поважна наукова біографія блаженного Климентія. Вона наповнена багатьма документами, які ще ніколи не публікувалися. Вже є сигнальний примірник цього видання.
Також о. Юстин Бойко висловив сподівання, що і на державному рівні найближчим часом буде проголошено Рік блаженного Климентія Шептицького.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Наводим чистоту. Советы по уборке квартиры Еврейская шакшука на завтрак - это то, что от вас точно не будут ждать ваши близкие Київська митрополія УПЦ провела зустріч з рідними українських військових, які перебувають у полоні Светодиодные лампы Эдисона – новинка с ретро дизайном Близкий к РПЦ телеканал «Царьград» начал кампанию в поддержку создания «Малороссии»

Публикации