До Сенцова не пустили священика, - Геращенко

01.08.2018 19:54 3

До Сенцова не пустили священика, - Геращенко

До українського політв'язня Олега Сенцова не пустили священика. Про це в Facebook повідомила перший віце-спікер Верховної ради України Ірина Геращенко, інформує РБК-Україна.

Зазначимо, Сенцова намагався відвідати російський священик Григорій Міхнов-Вайтенко, який має право відвідувати ув'язнених. Однак начальник УФСВП по Ямало-Ненецькому автономному округу Олександр Новіков відмовив йому, пославшись на те, що не бачить доцільності у зустрічі священика з українським політв'язням.

"До Сенцова не пустили священика...якщо чесно, намагалася передати Олегу листи. На десятки моїх листів ... ніколи не було жодної відповіді. Можливо, вони ніколи й не доходили до Олега. Але яка підлість - не пустити українського омбудсвумен, тепер - священика. Повна ізоляція, в тому числі інформаційна", - підкреслила Геращенко.

Раніше повідомлялося, що Польща, Сполучені Штати Америки та низка інших країн беруть участь у написанні міжнародній декларації з вимогою звільнити Сенцова. Документ адресують російському представнику з прав людини та низці міністерствам.

_6405.jpg

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_policy/72050/

Следующая новость
Предыдущая новость

Информационный портал про Италию УКРИТА Выбор и покупка кухонного ножа Занимайтесь спортом в кроссовках Аир Форсы Монетная история Николая Первого Адвентисты собрали около 2000 человек на всеукраинский слет следопытов

Публикации