До Львова з’їхалися Свідки Єгови з Європи та Америки

08.07.2018 20:20 45

До Львова з’їхалися Свідки Єгови з Європи та Америки

Протягом 6-8 липня на «Арені Львів» проходить спеціальний регіональний Конгрес Свідків Єгови. Учасниками є представники з України, Сполучених Штатів, Канади, Німеччини, Білорусі, Румунії, Словаччини, Молдови, Угорщини та Чехії. Про це повідомляється на офіційному сайті спеціальних конгресів Свідків Єгови 2018 року. За попередніми даними, учасники конгресу заповнили увесь стадіон, на якому є майже 35 тисяч місць, — повідомляє «Твоє місто».

Незважаючи на те, що сам захід відбуватиметься впродовж трьох днів, учасники конференції перебуватимуть у Львові додаткових три дні до або після конгресу для спілкування з місцевими громадами.

Метою події організатори визначають зближення спільноти Свідків Єгови, її позиціонування як міжнародного братства. Програма конгресу переважно складається з серій промов на релігійну тематику, а також публічних читань Біблії.

Для того, щоб стати учасником конгресу, необхідно відповідати внутрішнім вимогам організації. Лише у разі їхнього виконання кандидати отримають схвалення як делегати конгресу. Витрати на дорогу, проживання, харчування тощо учасники конгресу оплачують самостійно, проте список готелів, у яких вони зможуть проживати, обирає філіал, відповідальний за проведення конгресу.

Довідка.Щороку спільнота Свідків Єгови проводить регіональні конгреси у різних країнах світу. Цього року вони відбуваються у Тбілісі (Грузія), Мапуту (Мозамбік), Осло (Норвегія), Порт-Морсбі (Папуа-Нова Гвінея), Лімі (Перу), Коломбо (Шрі-Ланка) та Львові (Україна).

На сайті спільноти повідомляється, що востаннє в Україні конгрес проходив 15 років тому.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/other_confessions/jehovah/71759/

Следующая новость
Предыдущая новость

Суши, ролы и сеты с доставкой на дом в Харькове Небезпечне мистецтво приховувати алкоголізм: чому необхідно звертатися за лікуванням Туры в Испанию на Коста дель Соль Надмогильні плити від професійних майстрів Отличная программа для дизайн-проекта комнаты

Публикации