До кінця року до ПЦУ перейдуть тисячі громад, - представник Президента у Верховній раді

06.02.2019 9:35 6

До кінця року до ПЦУ перейдуть тисячі громад, - представник Президента у Верховній раді

До Православної Церкви України перейшли близько 204 церковних парафій. Про це повідомила представник президента у Верховній раді, народний депутат Ірина Луценко. За її словами, очікується, що до кінця 2019 року до ПЦУ перейдуть тисячі громад, передає РБК-Україна.

"Іінтронізація Митрополита київського Всієї України Епіфанія фактично стала завершенням процесу створення незалежної православної Церкви в Україні. Вже на сьогодні за півтора місяці до Української Православної Церкви перейшли близько 204 парафій. Статистика показує, що до кінця року перейдуть тисячі громад, тисячі парафіян", - заявила представник президента у ВР.

Додамо, 31 січня 2019 року набрав чинності закон про процедуру зміни підпорядкування релігійних громад, зокрема, перехід у ПЦУ.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/orthodox/ocu/74595/

Следующая новость
Предыдущая новость

Критерии выбора казино онлайн Украина: комплексный анализ базовых показателей Качественные ремкомплекты тормозного суппорта и колодок для Jaguar XF Оригинальные памятники в Запорожье: как подобрать дизайн надгробья для умершего близкого Развлечения и заработок на ведущем игорном ресурсе Сейф – залог безопасности содержимого

Публикации