До Державного реєстру нерухомих пам’яток України внесено 12 об’єктів

24.08.2019 11:02 0

До Державного реєстру нерухомих пам’яток України внесено 12 об’єктів

До Державного реєстру нерухомих пам’яток України внесено 12 об’єктів культурної спадщини за категорією національного значення, у тому числі три храми. Відповідну постанову схвалено на засіданні Уряду 21 серпня, — повідомляє Урядовий портал.

Серед них: 4 об’єкти культурної спадщини Дніпропетровської області, 6 об’єктів у Львівській області та по одному з Одеси і Харкова.

У списку є Вознесенська церква (1824 р.) у с. Семенівка Криничанського району Дніпропетровської області, каплиця св. Параскеви (1739-1741 роки) з с. Підкамінь Бродівського району, каплиця Богоявлення Господнього (1600, 1762 рік) з с. Новий Став Кам'янка-Бузького району на Львівщині.

«У 2017 році, після довготривалого блокування, Міністерству культури вдалося відновити наповнення Державного реєстру нерухомих пам’яток, і за цей час до нього було внесено сотні пам'яток за категорією як національного, так і місцевого значення. Завдяки цьому унікальні об’єкти були врятовані від руйнації або непрофесійної вандальної реконструкції. Ми молода держава, але з тисячолітньою історією, і ті пам’ятки, які в нас є, дають нам великі сенси та усвідомлення свого славного історичного коріння, саме тому дуже важливо зберегти цю культурну для наших нащадків», – наголосив Міністр культури України Євген Нищук.

Фото з Вікіпедії

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/temples_church_property/76925/

Следующая новость
Предыдущая новость

Русский Вулкан лучшие онлайн слоты Igrosoft, Novomatic, NetEn Смотреть онлайн турецкие сериалы Получение своего генетического профиля по выгодной цене На адвентистском слёте под Киевом крестили 59 подростков УГКЦ організувала курс реабілітації для медиків Харківського військового госпіталю

Публикации